MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  12 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 вересня 2022 року.

17.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Чугуїв, 17 вересня. © Харківська обласна прокуратура

Чугуїв, 17 вересня. © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 17 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


17 вересня військовослужбовці ЗС РФ з ЗРК “С-300” завдали двох ракетних ударів по Індустріальному району м. Харкова. Внаслідок ударів виникла пожежа на одному з підприємств, рятувальники ліквідували пожежу. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4260).

Індустріальний район, 17 вересня. © Олег Синєгубов

Індустріальний район, 17 вересня. © Олег Синєгубов

Близько 12:30 російські військові, попередньо з ЗРК “С-300”, завдали ракетний удар по житловому масиву у м. Чугуїв Харківської області. Внаслідок обстрілу пошкоджено низку житлових будинків. Від отриманих травм у лікарні померла 11-річна дівчинка,  73-річна місцева мешканка отримала  поранення (https://t.me/prokuratura_kharkiv/5944).

У цей день  лікарі Харківської обласної психіатричної лікарні № 1 під обстрілами намагались евакуювати пацієнтів обласної психіатричної лікарні у с. Стрілеча Харківського району Харківської області. Під час евакуації російська армія почала обстрілювати населений пункт. Внаслідок обстрілу загинуло четверо медичних працівників лікарні. Двоє із загиблих медиків під час обстрілу перебували в автівці: російський танк вистрілив прямо в їхній автомобіль. Також  двоє пацієнтів та місцевий мешканець отримали поранення (https://t.me/prokuratura_kharkiv/5962).

Розстріляна автівка з лікарями у Стрілечій, 17 вересня. © Харківська обласна прокуратура

Розстріляна автівка з лікарями у Стрілечій, 17 вересня. © Харківська обласна прокуратура

Протягом доби військовослужбовці ЗС РФ  масовано обстрілювали Харківський та  Чугуївський район Харківської області. Також зафіксовано обстріли Куп'янського та Ізюмського районів Харківської області. Внаслідок обстрілів зруйновано житлові будинки та господарчі споруди, АЗС, гаражі та виробничі об'єкти. У м. Куп'янськ пошкоджено 5-поверховий житловий будинок (https://t.me/synegubov/4266).

За даними Центру екстреної медичної допомоги 17 серпня 2022 року у Куп'янському районі госпіталізовано з пораненнями 5 цивільних, у Харківському — 3 поранених, в тому числі чоловік 91 року. Двоє постраждалих в Ізюмському районі, 1 — в Чугуївському (https://t.me/synegubov/4266).

Загалом за добу рятувальники здійснили 25 оперативних виїздів, з яких: 7 — на ліквідацію пожеж, з яких 5 трапилось внаслідок обстрілу, 1 — на аварійно-рятувальні роботи, 11 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 6 — інші виїзди.

За добу піротехніки ДСНС ліквідували 501 ворожий вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2642).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Вбито щонайменше 5 осіб.

Поранено щонайменше 11 осіб.

Пошкоджено не менше 13  цивільних будівель.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися