MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  25 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  24 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 вересня 2022 року.

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 вересня 2022 року

27.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Пошкодження об’єкту критичної інфраструктури у Холодногірському районі Харкова, 27 вересня © Національна поліція

Пошкодження об’єкту критичної інфраструктури у Холодногірському районі Харкова, 27 вересня © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 27 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вранці військовослужбовці ЗС РФ обстріляли селище Дворічне, Дворічанської громади Куп’янського  району Харківської області. Внаслідок обстрілу загинув 56-річний водій Центру екстреної медичної допомоги (https://t.me/synegubov/4342; https://suspilne.media/285878-na-harkivsini-pid-cas-obstrilu-zaginuv-vodij-svidkoi-colovik-ne-vstig-distatisa-roboti/).

Військовослужбовці ЗС РФ протягом доби обстрілювали м.Вовчанськ Чугуївського району Харківської області. Внаслідок  обстрілів виникло займання гаражного кооперативу та приміщення м'ясокомбінату. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4342).

Військовослужбовці ЗС РФ також протягом доби обстрілювали  Харківський район Харківської області. Внаслідок обстрілів горів дачний будинок (https://t.me/synegubov/4342).

Військовослужбовці ЗС РФ протягом доби обстрілювали Куп'янський район Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримали 5 осіб (https://t.me/synegubov/4358).

Військовослужбовці ЗС РФ протягом доби обстріляли село Петропавлівка Богодухівського району Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримала 16-річна дівчина. Її стан медики оцінюють як важкий. (https://suspilne.media/286278-sestero-ludej-poraneni-vnaslidok-rosijskih-obstriliv-na-harkivsini-27-veresna-sinegubov/,https://t.me/synegubov/4358)

ЗС РФ  з ракетного комплексу Іскандер обстріляли місто Первомайськ Первомайської громади Лозівського району Харківської області. Внаслідок обстрілу пошкоджена низка житлових будинків, господарчих споруд та легкових автомобілів. Також внаслідок обстрілу загинула 15-річна дівчина (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6102).

Близько 21 години російські військові завдали ракетний удар по Холодногірському району м. Харкова. Ракети влучили в електричний трансформатор та у будівлю виробничого підприємства, що призвело до їх пошкодження. За попередніми даними, ЗС РФ обстріляли Харків ракетами типу С-300, випущеними з території Бєлгородської області РФ (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6098).

Пошкодження об’єкту критичної інфраструктури у Холодногірському районі Харкова, 27 вересня © Національна поліція

Пошкодження об’єкту критичної інфраструктури у Холодногірському районі Харкова, 27 вересня © Національна поліція

Загалом за добу рятувальники здійснили  26 оперативних виїздів, з яких: 9 на ліквідацію пожеж, з яких 4 пов’язаних з веденням бойових дій; 2 на аварійно-рятувальні роботи; 8 для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 7 інші виїзди.

У містах Ізюм і Куп‘янськ, а також селищі Коротич Харківського району рятувальники забезпечували населення питною та технічною водою. Загалом  за допомогою цистерн до людей доставили близько 44 т води, у т.ч. 10 т питної. За добу піротехнічними підрозділами ДСНС було вилучено та знешкоджено 1547 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2691).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Вбито щонайменше 2 осіб.

Поранено щонайменше 6 осіб.

Пошкоджено не менше 9  цивільних будівель.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися