MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  24 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  25 вересня 2022 року

25.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

© Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування

© Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 25 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Військовослужбовці ЗС РФ обстріляли с. Залізничне Чугуївського району Харківської області. Внаслідок обстрілів  виникла пожежа на одному з агропідприємств. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4331).

Протягом доби військовослужбовці ЗС РФ обстрілювали Харківський район Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримала 19-річна дівчина (https://t.me/synegubov/4331).

Протягом доби військовослужбовці ЗС РФ обстрілювали також Куп’янський район  Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримали 4 особи — 1 чоловік та 3 жінки (https://t.me/synegubov/4331).

Протягом доби військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали Ізюмський район  Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримав 78-річний чоловік (https://t.me/synegubov/4331).

Загалом за добу рятувальники здійснили 21 оперативний виїзд, з яких: 

9 — на ліквідацію пожеж, з яких 1 пов’язаний з веденням бойових дій;

1 — на аварійно-рятувальні роботи; 11 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальним службам.

Протягом доби рятувальники зведеного загону у м. Балаклія продовжували роботи на зруйнованій будівлі каналізаційної насосної станції. Забезпечено енергоживленням 6 багатоповерхівок (понад 300 абонентів) за допомогою електростанції 600 кВт.

У м. Ізюм проведені роботи з розбору завалів на території ЗОШ №4, а також даху та другого поверху трьохповерхової загальноосвітньої школи №12. За добу піротехніки ДСНС ліквідували 1083 ворожий вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2666).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 6 осіб.

Пошкоджено щонайменше 1  цивільну будівлю.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися