MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  25 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  24 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 вересня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 вересня 2022 року

29.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 29 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 18:00 військовослужбовці ЗС РФ здійснили артилерійський обстріл міста Вовчанськ. Внаслідок обстрілу снаряди влучили в квартиру багатоповерхівки у центрі міста. Також пошкоджено приватний будинок. Крім цього, внаслідок обстрілу загинув 50-річний чоловік, який отримав осколкові поранення (https://t.me/police_kh_region/12524; https://suspilne.media/287208-rf-z-artilerii-obstrilala-vovcansk-na-harkivsini-e-zagibli-ta-poraneni/).

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція

Протягом доби військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали Куп’янський район. Внаслідок обстрілів поранення отримали 6 осіб (https://t.me/synegubov/4373).

Протягом доби військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали також Ізюмський район  Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримала 1 людина (https://t.me/synegubov/4373).

Також протягом доби військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали Харківський та Чугуївський район Харківської області (https://t.me/synegubov/4373).

Протягом доби рятувальники зведеного загону у м. Балаклія проводили роботи з деблокування обладнання котельні, а також обстеження та розбору покрівлі п’ятиповерхового житлового будинку. Крім того, проводились роботи з пошуку пошкоджених підземних електромагістралей.

У м. Ізюм рятувальники зведеного загону проводили роботи з розбору завалів на газорозподільчій станції, телевежі, а також у триповерховій житловій будівлі.

Загалом за добу рятувальники здійснили 20 оперативних виїздів, з яких: 3 — на ліквідацію пожеж; 4 — на аварійно-рятувальні роботи; 10 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам. 3 — інші виїзди.

За добу піротехніки ДСНС ліквідували 1378 ворожий вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2702).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинула щонайменше 1 людина.

Поранено щонайменше 7 осіб.

Пошкоджено  щонайменше 2  цивільні будівлі.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися