MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  25 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  24 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 вересня 2022 року.

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 вересня 2022 року

30.09.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Ізюм, 30 вересня © Харківська обласна прокуратура

Ізюм, 30 вересня © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 30 вересня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, одна з пожеж, що спричинена влучанням ворожих боєприпасів, трапилась у с. Стрілеча Харківського району. На п‘ятому поверсі 5-поверхового житлового будинку горіло 3 квартири на площі 100 кв. м. Силами ДСНС пожежу було оперативно ліквідовано (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2703).

Згідно з повідомленням Суспільного із посиланням на Голову Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, 39-річний житель Харківського району 30 вересня отримав травми, підірвавшись на розтяжці окупантів (https://suspilne.media/287459-v-harkivskomu-rajoni-colovik-pidirvavsa-na-roztazci/, https://t.me/synegubov/4383).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом доби були обстріляні райони населених пунктів: Стрілеча, Рідкодуб, Кучківка, Охримівка, Вільхуватка, Дворічна та інші. Через влучання боєприпасів сталися пожежі на агропромисловому об‘єкті та в багатоквартирному будинку (https://t.me/synegubov/4383).

За інформацією обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби з пораненнями госпіталізовано 2 людей: в Ізюмському районі поранення отримала жінка 53 років, в Харківському — на розтяжці підірвався чоловік 39 років (https://t.me/synegubov/4383).

За добу нашою організацією було задокументовано 26 випадків ймовірного зникнення цивільних, серед яких 3 випадки можливо попередньо кваліфікувати як насильницькі зникнення.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 31 оперативний виїзд, з яких: 8 — на ліквідацію пожеж, з яких 3 пов’язано з веденням бойових дій; 1 — на аварійно-рятувальні роботи; 18 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 4 — інші виїзди. Пожежі, спричинені влучанням ворожих боєприпасів, трапились у Куп‘янському, Чугуївському та Харківському районах області. Горіли об‘єкт агропромислового комплексу, п‘ятиповерховий житловий будинок та господарча споруда (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2703).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічні підрозділи ДСНС за добу знешкодили 816 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/synegubov/4383, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2703).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися