MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 року

11.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою,що додається.

Робота сапера після ворожого обстрілу © ДСНС

Робота сапера після ворожого обстрілу © ДСНС

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 11 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою,що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби ЗС РФ обстрілювали населені пункти Харківщини, що розташовані в Куп’янському, Харківському та Чугуївському районах. Зокрема під ударами опинилися: Стрілеча, Красне, Огірцеве, Вовчанські Хутори, Стариця, Дворічна та Дворічне. За попередніми даними жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4490).

Станом на 11 жовтня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зареєстровано 1298 воєнний злочин, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 1155, за ст. 111-1 КК України — 122 та інші (https://t.me/police_kh_region/12787).

На деокупованій території області триває розмінування та відновлення пошкодженої окупантами критичної інфраструктури. У м. Ізюм рятувальники провели аварійно-рятувальні роботи в 5-ти поверховому житловому будинку по вул. Паромна, 6. За допомогою важкої інженерної техніки вони розбирали завали, демонтували зруйновані будівельні конструкції. Також проводились відновлювальні роботи на трьох об’єктах, де рятувальники влаштовували перекриття дахів та забивали вікна плівкою та іншими будівельними матеріалами. 

Продовжувались роботи щодо влаштування переправи та під’їзних шляхів до неї, забезпечення електроенергією водяної свердловини, місць гарячого харчування, тощо. У м. Балаклія тривали відновлювальні роботи на житловому будинку по вул. Газовиків

31. Рятівники перекрили 200 кв.м. даху. Також проводились інші роботи з відновлення нормальних умов життя в місті.

Загалом за добу рятувальники здійснили 24 оперативних виїзди, з яких: 6 — на ліквідацію пожеж; 4 — на аварійно-рятувальні роботи; 14 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 668 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2727).

За інформацією Харківської обласної військової адмінстрації за 11 жовтня 2022 року жертв та постраждалих серед цивільного населення немає (https://t.me/tymoshenko_kyrylo/2290). 

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися