MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 року

09.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Розбитий окупантами Куп’янськ © телеграм-канал Володимира Зеленського

Розбитий окупантами Куп’янськ © телеграм-канал Володимира Зеленського
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 9 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вдень російські військові обстріляли м. Вовчанськ Чугуївського району. В результаті обстрілу зайнялася пожежа, горів дах двоповерхового приватного будинку. 

Протягом доби російські військові обстріляли Куп’янськ Куп’янського району, села Червона Зоря та Кам’янка Ізюмського району, Ветеринарне, Стрілеча та Малі Проходи Харківського району (https://t.me/synegubov/4466, https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0ZdK8zooYxbBRZzaCUF1RbAimLGiFMteoCxZL8xqUJVMKA1P3j4uQYNw4NeEMmvotl).

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби з пораненнями госпіталізовано 2 людей: 47-річний чоловік в Куп'янському районі та 30-річний в Чугуївському (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2730).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) 

Поранено щонайменше 3 цивільних осіб.

Виявлено 4 тіла із слідами катувань.

Протягом доби підрозділами ДСНС здійснено 25 оперативних виїздів, з яких: 9 — на ліквідацію пожеж, з яких 2 трапились внаслідок бойових дій; 13 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 3 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2730).

За добу піротехнічні підрозділи ДСНС знешкодили 421 вибухонебезпечний предмет (https://t.me/synegubov/4466).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися