MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 року

07.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Куп’янськ після деокупації © Національна поліція

Куп’янськ після деокупації © Національна поліція
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 7 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали Харківський район  Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримала 1 людина (https://t.me/synegubov/4453).

Протягом доби військовослужбовці ЗС РФ обстрілювали також Куп’янський, Ізюмський, Чугуївський та Богодухівський райони Харківської області. Внаслідок обстрілів горіли господарчі споруди, гаражі, виробниче та складське приміщення. Інформації щодо жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4453; https://t.me/DSNS_Kharkiv/2727).

У цей день  в Ізюмському районі загинуло 4 особи внаслідок підривів на мінах (https://t.me/synegubov/4453).

Станом на 7 жовтня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області було зареєстровано 1 100 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 999, за ст. 111-1 КК України — 84 та інші (https://t.me/police_kh_region/12719).

Загалом за добу рятувальники здійснили 29 оперативних виїздів, з яких: 8 — на ліквідацію пожеж, із них, пов’язаних з веденням бойових дій — 5; 2 — на аварійно-рятувальні роботи; 11— для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 7 — інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 1004 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2727).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинуло щонайменше  4 людини.

Поранено щонайменше 1 людину.

Пошкоджено щонайменше 6  цивільних будівель.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися