MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 року

12.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Протипіхотні міни в Чугуївському районі, 20 червня, фото: Чугуївська районна рада

Протипіхотні міни в Чугуївському районі, 20 червня, фото: Чугуївська районна рада

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, під час виконання дорожніх робіт в Ізюмському районі загинули, підірвавшись на міні, двоє працівників 28-ми та 21-го року (https://t.me/synegubov/4502, https://suspilne.media/293922-na-harkivsini-zaginuli-dvoe-colovikiv-pid-cas-vikonanna-doroznih-robit-voni-pidirvalisa-na-mini/). 

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що в Ізюмському районі отримали поранення, наступивши на міну, 62-річний та 55-річний чоловіки (https://t.me/synegubov/4502).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом доби ворог продовжив терор мирного населення Харківщини, обстрілюючи населені пункти, розташовані неподалік від кордону з рф та лінії зіткнення. Ворог обстріляв м. Вовчанськ, а також населені пункти Чугуївського, Харківського, Куп'янського та Богодухівського районів (https://t.me/synegubov/4502).

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби з пораненнями госпіталізовано 62-річного чоловіка в Ізюмському районі та 59-річного в Куп'янському (https://t.me/synegubov/4502).

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, протягом звітного періоду здійснено 27 оперативних виїздів, з яких: 6 — на ліквідацію пожеж; 6 — проведення аварійно-рятувальних робіт; 15 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2745).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 523 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2745).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися