MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 листопада 2022 року

01.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Вовчанська, 1 листопада © Національна поліція

Наслідки обстрілу Вовчанська, 1 листопада © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 1 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом дня ворог обстрілював міста Куп'янськ та Вовчанськ та населені пункти Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів. За уточненими даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, минулої доби в с. Петропавлівка Куп'янського району внаслідок російського обстрілу поранення отримала мати 25 років та 2 дітей — 4-річний хлопчик та 6-річна дівчинка. Стан матері оцінюють як середній, діти у важкому стані. Крім того, в Куп'янському районі з пораненнями госпіталізовано чоловіків 76 та 62 років. В Чугуївському районі зазнав поранень та був госпіталізований 70-річний чоловік. Вчора біля с. Липці Харківського району на міні підірвався та отримав поранення 73-річний чоловік (https://t.me/synegubov/4665).

Окупанти вкотре завдали удари по місту Вовчанськ на Харківщині. Постраждали 5 жінок та 2 чоловіків. З травмами різного ступеня тяжкості їх доставили до лікарні.

Пошкоджені чотири житлові будинки місцевих мешканців, дві багатоповерхівки та магазин (https://t.me/police_kh_region/13219).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 14 людей.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 2 об’єкти цивільної інфраструктури.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 4 житлові будинки, 2 багатоповерхівки, 1 будівля лікувального закладу.

Загалом за добу на Харківщині фахівці ДСНСздійснили 22 оперативних виїзди, з яких: 12 — на ліквідацію пожеж, 3 з яких пов’язано з веденням бойових дій; 1 — на аварійно-рятувальні роботи; 7— для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 2 — інші виїзди. Усі пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Куп‘янському районі області. 1 листопада о 15:01 рятувальники виїздили на гасіння пожежі, що сталася в результаті ворожого обстрілу на території адміністративної будівлі лікувального закладу у селищі Дворічна Куп'янського району. Площа пожежі склала близько 250 кв.м. Силами ДСНС о 16:00 пожежу вдалось ліквідувати. Також о 16:35 в результаті ворожих обстрілів села Петропавлівка Куп‘янського району сталися пожежі на території трьох приватних житлових домоволодінь, що розташовані поруч. Горіли житловий будинок, гараж та 4 господарчі споруди на загальній площі понад 500 квадратних метрів.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 1216 вибухонебезпечних предметів  (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2795).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися