MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 жовтня 2022 року

30.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 30 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби ЗС РФ обстрілювали Ізюмський район Харківської області. Внаслідок обстрілу з пораненням госпіталізований 16-річний хлопець. Його стан медики оцінюють як середній (https://t.me/synegubov/4656).

Також ЗС РФ протягом доби обстрілювали Харківський, Куп'янський та Чугуївський район Харківської області. Зокрема, були обстріляні місто Куп'янськ, смт Дворічна та  Вовчанська громада. Внаслідок обстрілів горіли приватні будинки,  господарчі споруди та цех, що не експлуатувався (https://t.me/synegubov/4656, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2789).

Станом на 30  жовтня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зареєстровано 2270 воєнний злочин, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 1994, за ст. 111-1 КК України — 237 та інші (https://t.me/police_kh_region/13150).

Загалом за добу рятувальники здійснили 8 оперативних виїздів, з яких:

7 — на ліквідацію пожеж, 3 з яких пов’язано з веденням бойових дій; 5 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 6 — інші виїзди.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 658 вибухонебезпечних предметів.

Мешканцям міст Куп’янська та Ізюма рятувальники доставили близько 24 тон води (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2789).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) 

Поранено щонайменше 1 людину.

Пошкоджено  щонайменше 5 цивільних будівель.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися