MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 жовтня 2022 року

29.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Куп’янська 29 жовтня © Олег Синєгубов

Наслідки обстрілу Куп’янська 29 жовтня © Олег Синєгубов

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 29 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби ворог обстрілював м. Куп'янськ, населені пункти Вовчанської громади Чугуївського району, а також села та селища Чугуївського, Харківського та Куп'янського районів області.

В Куп'янську внаслідок обстрілів пошкоджено цивільний промисловий об'єкт, сталася масштабна пожежа. На місці працюють рятувальники, пожежу локалізовано. Попередньо, ніхто не постраждав.

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби з пораненням госпіталізована 58-річна мешканка Куп'янського району.

На деокупованих територіях області триває розмінування. Піротехніки ДСНС за добу знешкодили 267 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/synegubov/4643).

Російські окупанти обстріляли Куп'янськ: влучили у промисловий об'єкт. В ОВА повідомили про масштабну пожежу, поранених немає (https://t.me/suspilnekharkiv/18700).

У Борщовій чоловік підірвався на вибухівці — він працював суддею у Краснограді (https://suspilne.media/305896-na-harkivsini-colovik-pidirvavsa-na-vibuhivci-vin-pracuvav-suddeu-u-krasnogradi/).

Цього дня близько 17:00 окупанти здійснили артилерійський обстріл села Вовчанські Хутори зі зброї 152 калібру. В результаті загинула 39-річна місцева жителька. Жінка бігла додому від гостей, коли почався обстріл (https://t.me/police_kh_region/13149).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Вбито щонайменше 2 людини.

Поранено щонайменше 1 людину.

Пошкоджено 1 промисловий об’єкт.

Загалом за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 24 оперативних виїздів, з яких: 7 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких пов’язана з веденням бойових дій; 2 — на аварійно-рятувальні роботи; 11— для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 4 — інші виїзди. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 267 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/c/1755785399/83).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися