MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 листопада 2022 року

03.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Київського району Харкова, 2 листопада © Національна поліція

Наслідки обстрілу Київського району Харкова, 2 листопада © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 3 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними поліції Харківської області, зафіксовано наслідки обстрілу у Київському районі Харкова. Ракетами пошкоджена господарська будівля та транспортні засоби. Постраждалих осіб немає. Попередньо встановлено, що військові рф стріляли з зенітно-ракетного комплексу С-300. Співробітники поліції провели огляд місця події та зібрали речові докази (https://t.me/police_kh_region/13228).

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, після обстрілу об 11 годині в Куп’янську виникла пожежа на даху адміністративної будівлі фермерського господарства (https://t.me/synegubov/4692).

За даними Голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, близько опівночі в Савинській громаді Ізюмського району окупанти влучили в приватний будинок. Без постраждалих (https://t.me/synegubov/4692).

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, 2 пожежі, які спричинив ворог своїми обстрілами, трапились у м. Куп’янську. Горіли приватний житловий будинок та адміністративна будівля, що не експлуатується (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2802).

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Станом на 8:10 ранку 3 листопада працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початком деокупаційних заходів зареєстровано 2379 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 2093, за ст. 111-1 КК України — 243 та інші (https://t.me/police_kh_region/13226).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними Голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом доби окупанти знову наносили удари по населених пунктах Куп’янського, Ізюмського та Чугуївського районів. У м. Куп’янськ внаслідок обстрілу горіла прибудова до житлового будинку (https://t.me/synegubov/4692).

За добу нашою організацією було задокументовано 3 випадки ймовірного зникнення цивільних осіб.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 18 оперативних виїзди, з яких: 9 — на ліквідацію пожеж, 2 з яких пов’язані з веденням бойових дій; 1 — на аварійно-рятувальні роботи; 4— для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 4 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2802).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 471 вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2802).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися