MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 листопада 2022 року

04.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Смт Шевченкове, 4 листопада © Національна поліція

Смт Шевченкове, 4 листопада © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 4 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 03:45 російські військові нанесли ракетні удари по смт Шевченкове. Снаряди влучили у землю. Постраждалих осіб немає. Попередньо встановлено, що обстріл здійснювався з зенітно-ракетного комплексу С-300 (https://t.me/police_kh_region/13250).

За даними обласної прокуратури, ракети влучили на території двох сільськогосподарських підприємств: пошкоджено елеватори. Попередньо, російські військові обстріляли населений пункт ракетами типу С-300 з території Бєлгородської області РФ (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6571).

Протягом минулої доби ворог вів обстріли населених пунктів Куп'янського, Харківського, Чугуївського та Богодухівського районів Харківщини, що розташовані недалеко від кордону з рф та лінії зіткнення. В с. Осиново Куп'янського району внаслідок обстрілу пошкоджено будівлю освітнього закладу, сталася пожежа. Протягом доби постраждалих внаслідок російських обстрілів цивільних не зафіксовано. Тривають роботи з розмінування звільнених від окупантів територій. За добу піротехніки ДСНС знешкодили 142 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/synegubov/4706).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 2 сільськогосподарських підприємства, 1 будівлю освітнього закладу.

Загалом за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 17 оперативних виїздів, з яких:  6 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких пов’язана з веденням бойових дій; 1 — на аварійно-рятувальні роботи; 9 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — інші виїзди. Пожежа, яку спричинив ворог своїми обстрілами, трапилась у Куп’янському районі області. Горіли будівля навчального закладу на площі 500 кв.м. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 142 вибухонебезпечних предмета (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2805).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися