MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 листопада 2022 року

05.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

© Оксана Комарова [Коробочкине]

© Оксана Комарова

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 5 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби ЗС РФ обстрілювали Харківський, Чугуївський та Куп'янський райони Харківської області. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4712).

Станом на 5 листопада 2022 року внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ у Харківській області постраждали щонайменше 263 дитини (https://suspilne.media/310410-sonajmense-827-ditej-poraneni-vnaslidok-vijni-430-zaginuli-ogpu/).

Станом на 5 листопада  2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зафіксовано2530 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 2233, за ст. 111-1 КК України — 248 та інші (https://t.me/police_kh_region/13290).

Загалом за добу рятувальники здійснили 18 оперативних виїзди, з яких: 4 — на ліквідацію пожеж; 6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 3 — інші виїзди. Пожеж, спричинених ворожими обстрілами, не зафіксовано.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 2241 вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2806).

За інформацією Харківської обласної військової адміністрації жертв та постраждалих внаслідок ворожих обстрілів не зафіксовано (https://t.me/synegubov/4712).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися