MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 року

11.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Вовчанська, 11 листопада © Національна поліція

Наслідки обстрілу Вовчанська, 11 листопада © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 11 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вранці механік трактора наїхав на російську міну у полі біля села Погонівка у Барвінківській громаді Ізюмського району Харківської області. Чоловік отримав поранення  (https://suspilne.media/314336-u-barvinkivskij-gromadi-na-harkivsini-11-listopada-traktorist-naihav-na-rosijsku-minu/).

Протягом доби ворог обстрілював  Куп'янський, Чугуївський та Харківський райони Харківської області. В Чугуївському районі внаслідок обстрілів окупантів отримала поранення та була госпіталізована 80-річна жінка (https://t.me/synegubov/4748).

ЗС РФ обстріляли  с. Вовчанські хутори  Вовчанської міської громади Чугуївського району Харківської області. Внаслідок  обстрілів пошкоджені об'єкти фермерських господарств, сталися пожежі. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4748).

ЗС РФ обстріляли м. Вовчанськ Харківської області. Внаслідок обстрілу частково пошкоджені 2 будинки. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/police_kh_region/1340).

Наслідки обстрілу Вовчанська, 11 листопада © Національна поліція

Наслідки обстрілу Вовчанська, 11 листопада © Національна поліція

В Салтівському районі м. Харкова на касетному боєприпасі підірвалися та отримали поранення двоє хлопців 15 та 12 років. Постраждалі госпіталізовані до лікарні, їхній стан медики оцінюють як середній (https://t.me/synegubov/4748).

Станом на 11 листопада  2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зафіксовано 2759 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 2439, за ст. 111-1 КК України — 267 та інші (https://t.me/police_kh_region/13410).

Загалом за добу рятувальники здійснили 22 оперативних виїзди, з яких:

7 — на ліквідацію пожеж, з яких 2 спричинені ворожим обстрілом; 2 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 2 — на ліквідацію наслідків ДТП; 7 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 4 — інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 294 вибухонебезпечних предмета (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2823).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 4 осіб.

Пошкоджено  щонайменше 4 цивільних будівлі.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися