MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 листопада 2022 року

27.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Протипіхотні міни в Чугуївському районі, 20 червня, фото: Чугуївська районна рада

Протипіхотні міни в Чугуївському районі, 20 червня, фото: Чугуївська районна рада

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 27 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За повідомленням поліції Харківської області, близько 14:30 56-річний мешканець села Кочубеївка отримав травму ноги. Чоловік на власному подвір’ї наступив на предмет, зовні схожий на міну (https://t.me/police_kh_region/13728).

О 15:25 до Чугуївського РУП надійшов виклик про травмування 62-річного мешканця Харківщини. Постраждалий розповів, що травму отримав при спробі зняти “розтяжку” в лісопосадці поблизу села Миколаївка (https://t.me/police_kh_region/13728).

Обстеження та розмінування населених пунктів тривають. Станом на 9:38 ранку 27 листопада працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1937,8 га. Вилучено 26425 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4375 (https://t.me/police_kh_region/13716).

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, росіяни постійно наносять удари із ракет та артилерії  по Куп’янському, Чугуївському та Харківському районах. Є влучання у приватні домоволодіння, заклад освіти у Куп’янському районі. Близько півночі у с. Безмятежне внаслідок ракетного обстрілу ЗРК С-300 вибуховою хвилею пошкодило будівлю ліцею. Без постраждалих (https://t.me/synegubov/4878).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше двоє цивільних людей. 

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 24 оперативні виїзди, з яких: 9 — на ліквідацію пожеж; 7 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — на чергування; 7 — інші виїзди. Пожеж, спричинених влучанням ворожих снарядів, не зафіксовано (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2871).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 188 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2871).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися