MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 листопада 2022 року

23.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Куп’янськ, 23 листопада © Харківська обласна прокуратура

Куп’янськ, 23 листопада © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 23 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 7:40 російські військові попередньо з РСЗВ “Ураган” обстріляли житловий масив м. Куп’янська. Внаслідок обстрілу пошкоджено дев’ятиповерховий будинок, поліклініку та школу. Крім цього внаслідок обстрілу загинули двоє мирних мешканців: 55-річна жінка та 68-річний чоловік. Ще двоє осіб отримали поранення (https://t.me/synegubov/4832; https://t.me/prokuratura_kharkiv/6833; https://t.me/prokuratura_kharkiv/6839?single).

Також у першій половині доби ЗС РФ обстріляли смт. Дворічна Куп'янського району. Внаслідок обстрілів  пошкоджені житлові будинки, сталися пожежі (https://t.me/synegubov/4844).

ЗС РФ протягом доби обстрілювали с. Великі Хутори Шевченківської громади Куп'янського району. Внаслідок обстрілу  пошкоджено приватні будинки та господарські споруди (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6839).

У селі  Мороховець, Липецької громади, Харківського району внаслідок російського обстрілу осколкове поранення отримав 52-річний чоловік (https://t.me/synegubov/4844).

Також ЗС РФ протягом доби обстрілювали м. Вовчанськ Чугуївського району. Внаслідок обстрілів пошкоджені житлові будинки (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6839).

У селі Глибоке Липецької громади Харківського району внаслідок російського обстрілу чоловік отримав поранення (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6839).

Протягом доби не припинялись обстріли Куп’янська. Після ранкового ракетного  обстрілу  ЗС РФ нанесли ще декілька ударів по місту. Пошкоджено низку житлових будинків містян (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6839?single).

Станом на 23 листопада  2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зареєстровано 3193 воєнних злочини, з яких найбільше за ст. 438  2806, за ст. 111-1 КК України 329 та інші (https://t.me/police_kh_region/13620).

Загалом за добу рятувальники здійснили 30 оперативних виїздів, з яких: 11 на ліквідацію пожеж, 3 з них спричинено ворожими обстрілами; 12 для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 7 інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 98 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2860).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинуло щонайменше 2 осіб.

Поранено щонайменше 4 осіб.

Пошкоджено  щонайменше 13 цивільних будівель.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися