MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 листопада 2022 року

28.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки ворожих обстрілів села Глибоке Липецької ОТГ, 28 листопада © Харківська обласна прокуратура

Наслідки ворожих обстрілів села Глибоке Липецької ОТГ, 28 листопада © Харківська обласна прокуратура
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 28 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


28 листопада близько п’ятої години вечора російські військові здійснили артилерійський обстріл міста Куп‘янськ. Окупанти вдарили по житловому сектору: є пошкодження автомобілів, багатоповерхівок, приватних будинків та ліцею. Внаслідок ворожих обстрілів с. Глибоке Липецької ОТГ горіла господарча будівля площею 45 кв. м. (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6907).

Через російські обстріли у Куп'янському та Харківському районах області сталися пожежі: горіли гараж, автомобіль та склади (https://suspilne.media/327340-obstrili-ta-porusenna-pravil-bezpeki-dsns-pro-pozezi-na-harkivsini-za-dobu/, https://t.me/suspilnekharkiv/19581).

В Ізюмському районі 40-річний чоловік отримав вибухову травму, наступивши на узбіччі дороги на вибухонебезпечний предмет. Стан постраждалого середній (https://t.me/synegubov/4890).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше одну людину.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше два автомобілі, дві багатоповерхівки, приватні будинки та ліцей, одну господарчу будівлю площею 45 кв. м.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 31 оперативний виїзд, з яких:

24 — на ліквідацію пожеж, 3 з них спричинено ворожими обстрілами; 6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — інші виїзди.

Пожежі, спричинені влучанням ворожих снарядів, трапились у Куп’янському (2) та Харківському (1) районах області. Горіли гараж, автомобіль, складське приміщення та господарча споруда. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 64 вибухонебезпечні предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2878).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися