MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Росія продовжує вбивати мирних жителів: ворожі обстріли 9 січня забрали життя мешканців Харківщини, Херсона, Луганщини і Донеччини (оновлено)Російський військовослужбовець закликає вбивати українських дітей ‘ще в утробі’, — ГУР Російське військове командування не просто знало про практику зґвалтувань, а подекуди заохочувало такі дії, — NYTВід російських обстрілів загинули 18-річний юнак у Херсоні й родина у Бериславі: ворожі снаряди забрали життя 12-річної дитиниЗлочин без строку давності: поки правоохоронці знаходять нові катівні, в Україні набув чинності закон про посилення відповідальності за катуванняНова хвиля мобілізації може торкнутися жителів тимчасово окупованого Півдня України Правоохоронці продовжують розслідувати вбивства цивільних на деокупованих територіяхУ російському полоні перебуває понад 3 тисячі українських військовослужбовцівЗасуджені за катування: в Україні вперше винесли вирок за воєнні злочини, скоєні в окупованому КримуВ окупованій Макіївці розстріляли родину з 8 ромів: серед загиблих 4 дитини

Українських дітей змусили розважати російських окупантів на концерті в Маріуполі

10.01.2023   
Марина Гарєєва
Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що батькам дітей погрожували: мовляв, “підвали у Маріуполі чекають на незадоволених”, тож ті, хто будуть проти концерту для окупантів, мають усі шанси там опинитися.

Концерт для окупантів. Фото з телеграм-каналу Петра Андрющенка [маріуполь концерт для окупантів психологічне насильство примус]

Концерт для окупантів. Фото з телеграм-каналу Петра Андрющенка

Окупаційна влада Маріуполя змушує українських дітей виступати перед російськими військовослужбовцями.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“Сьогодні маріупольських дітей загнали дякувати вбивцям свого дитинства, батьків та рідних. Дякувати та розважати виставами”, — написав Андрющенко у своєму телеграм-каналі 9 січня. Радник мера Маріуполя зазначив, що батькам дітей погрожували: мовляв, “підвали у Маріуполі чекають на незадоволених”, тож ті, хто будуть проти концерту для окупантів, мають усі шанси там опинитися.

Андрющенко зауважив, що нині у місті точаться дискусії щодо того, чи є керівники секцій, які організовують подібні заходи, колаборантами, бо це нібито й не співпраця.

“Моя думка достатньо радикальна, — написав Андрющенко. — А хто має інакшу — подивіться на фото та надайте собі відповідь ще раз. Чи є організатори всього цього пекла на землі колаборантами або ні”.

Фото з телеграм-каналу Петра Андрющенка [маріуполь концерт для окупантів психологічне насильство примус]

Фото з телеграм-каналу Петра Андрющенка

Також радник мера Маріуполя звернув увагу на умови, створені для представників окупаційної влади, й запропонував порівняти їх з умовами життя звичайних мешканців міста.

Раніше Андрющенко розповідав, що у тимчасово окупованому місті російські загарбники заборонили проводити будь-які масові заходи й збиратися разом у кількості понад 50 осіб. Святкувати в кафе чи ресторанах маріупольцям також було заборонено. Право на свято залишилося лише в російських окупантів.

12 грудня 2022 року самопроголошений голова окупаційної адміністрації Костянтин Іващенко анонсував для місцевих дітей так звану “екскурсію” у Санкт-Петербург, який російські загарбники називають “містом-побратимом Маріуполя”.

А 7 січня 2023 року Іващенко написав у своєму телеграм-каналі — дослівно: “Вірю в те, що міцний надійний мир невдовзі повернеться до нашого народу. Сподіваюсь, що все, що було нами пережите, зробить нас краще, чистіше й ближче до Бога”.

Вочевидь у шкільній програмі Російської Федерації не було зазначено, що шляхи, встелені трупами мирних мешканців і засипані уламками мирного життя, зазвичай ведуть не до Бога, а у зворотному напрямку. Вочевидь у Російській Федерації звикли вмивати руки в чужій крові й називати це “чистотою”.

 Поділитися