MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 року

10.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Харківська область, 10 грудня 2022 року © Національна поліція

Харківська область, 10 грудня 2022 року © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 10 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли з мінометів та ствольної артилерії по 12 населених пунктах області. В зоні ураження опинилися прикордонні райони та Куп’янщина. В результаті обстрілу агрофірми постраждала одна цивільна особа. Пошкоджень зазнали приміщення фермерського господарства, вантажні автомобілі та сільгосптехніка, а також приватні будинки громадян, господарчі споруди, гараж та транспортні засоби (https://t.me/police_kh_region/14091).

Наслідки обстрілу агрофірми у Харківській області. 10 грудня 2022 року © Національна поліція

Наслідки обстрілу агрофірми у Харківській області. 10 грудня 2022 року © Національна поліція

Щонайменше 15 населених пунктів Харківщини потрапили під удар РФ на Слобожанському та Куп'янському напрямках (https://t.me/suspilnekharkiv/19920).

Обстріли окупантів протягом доби зафіксували у Куп'янському, Чугуївському, Ізюмському, Харківському районах області. Зокрема, у населених пунктах: Западне, Кислівка, Табаївка, Піщане, Крохмальне, Берестове, Стрілеча, Зелене, Стариця, Огірцеве, Варварівка, Черняків, Чугунівка, Дворічна і Рідкодуб. Внаслідок обстрілів у с. Підлиман, що в Ізюмському районі, отримав травми 60-річний чоловік. Постраждалий госпіталізований у важкому стані до медичної установи. В області триває гуманітарне розмінування, піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби знешкодили 312 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/synegubov/5021).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше двоє людей.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше одне приміщення фермерського господарства, декілька вантажних автомобілів та сільгосптехніка, 2 приватні будинки, господарчі споруди, 1 гараж, транспортні засоби.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 23 оперативних виїзди, з яких: 14 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожими обстрілами; 9 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; Пожежа, яку спричинено ворожими обстрілами, трапилась у Куп'янському районі області. На території приватного домоволодіння горіли гараж та легковий автомобіль. Площа горіння складала 20 кв.м. Жертв та постраждалих немає. Від ДСНС було залучено 2 одиниці техніки та 8  чоловік особового складу.Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 312 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2933).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися