MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 року

07.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Після обстрілу горять поля на околицях смт Печеніги. 7 грудня 2022 року. Фото з телеграм-каналу Олега Синєгубова

Після обстрілу горять поля на околицях смт Печеніги. 7 грудня 2022 року. Фото з телеграм-каналу Олега Синєгубова

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 7 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вранці 7 грудня ворог здійснив обстріл зі ствольної артилерії території Вовчанського району. Внаслідок події руйнувань зазнали два приватних домоволодіння. Через вибухи снарядів РСЗО у Куп’янську пошкоджено багатоквартирний будинок.  О 8:10 у м. Куп’янську у квартирі житлової багатоповерхівки горіли домашні речі на площі 6 кв.м. 

Близько 20:00 у селищі Печеніги Чугуївського району Харківської області впали дві російські ракети — їх збили сили української ППО, повідомив Суспільному Харків селищний голова Олександр Гусаров (https://suspilne.media/333916-rosia-vdarila-raketami-po-pecenigah-na-harkivsini-7-grudna-so-vidomo/). Попередньо, без поранених чи загиблих. Будівлі навколо падінь ракет пошкоджені уламками.

Крім того, внаслідок обстрілу ракетами С-300 поблизу смт Печеніги сталися пожежі в полях. Займання трави охопило площу 200 кв. м.(https://t.me/police_kh_region/14011).

Триває розмінування територій області. За добу вилучено та знешкоджено 129 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/synegubov/4993).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше один житловий будинок. Повідомлень про убитих чи поранених немає.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 42 оперативних виїзди, з яких: 27 — на ліквідацію пожеж (3 з них спричинені ворожими обстрілами); 1 — проведення аварійно-рятувальних робіт; 9 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 5 — інші виїзди. Пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Куп’янському та Чугуївському районах області. 

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися