MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14  грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 грудня 2022 року

19.12.2022   

Харківщина, 19 грудня 2022 року. Фото: Поліція Харківської області

Харківщина, 19 грудня 2022 року. Фото: Поліція Харківської області

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 19 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Цього дня вогневого ураження вкотре зазнали населені пункти територіальних громад прикордонної зони. Під артилерійський обстріл неодноразово потрапляло місто Вовчанськ. Пошкоджень зазнало приміщення акціонерного товариства. Внаслідок артобстрілу пошкоджені приватне домоволодіння, автомобіль у м. Куп'янськ. По смт Дворічна армійці РФ гатили з танків, мінометів та артилерії. Вибухом пошкоджено один приватний будинок. Загиблих та постраждалих серед мирного населення немає (https://t.me/police_kh_region/14300).

Під обстріл потрапила автівка у місті Куп’янськ, 19 грудня 2022 року. Фото: Поліція Харківської області

Під обстріл потрапила автівка у місті Куп’янськ, 19 грудня 2022 року. Фото: Поліція Харківської області

Пожежі внаслідок російських обстрілів сталися у двох районах Харківщини: у селищі Дворічна Куп'янського району горів приватний будинок, а в Ізюмському районі триває гасіння пожежі на об'єкті промислової інфраструктури (https://suspilne.media/342138-pozezi-vnaslidok-rosijskih-obstriliv-stalisa-u-dvoh-rajonah-harkivsini/).

Обстріли велися у прикордонних населених пунктах Харківського, Чугуївського, Куп‘янського районів. Крім того, ворог наносив ракетні удари по Ізюмщині. Під інтенсивним вогнем окупантів перебували Вовчанськ та села Вовчанської громади: Стариця, Гатище, Вовчанські Хутори.

Під вогонь росіян потрапили щонайменше сім населених пунктів Харківщини (https://suspilne.media/341976-obstrili-harkivsini-pid-vogon-rosian-potrapili-sonajmense-sim-naselenih-punktiv/).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше одне приміщення акціонерного товариства, два приватних домоволодіння, автомобіль.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 22 оперативних виїзди, з яких: 10 — на ліквідацію пожеж, 2 з яких спричинено ворожими обстрілами; 6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — на чергування, 5 — інші виїзди. Пожежі, спричинені обстрілами з боку окупантів, трапились у Куп'янському та Ізюмському районах Харківщини. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 311 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2976).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися