MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14  грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 грудня 2022 року

17.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Ілюстративне фото: Shutterstock, Zanger Zheleznogorov [міна мінна небезпека]

Ілюстративне фото: Shutterstock, Zanger Zheleznogorov

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 17 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби окупанти наносили артилерійські удари по населених пунктах прикордонних районів області, зокрема: Стрілеча, Глибоке, Стариця, Вовчанськ, Волохівка, Чугунівка, Новомлинськ і Дворічна та ін. На Куп’янському напрямку під вогнем росіян були райони Берестового, Ягідного, Котлярівки і Крохмального. Внаслідок вищезазначених обстрілів жертв та постраждалих немає.

На жаль, у селі Гракове, що в Чугуївському районі, підірвався на міні 32-річний працівник ДСНС, у тяжкому стані госпіталізований до лікарні (https://t.me/synegubov/5079).

Станом на 17 грудня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами  Національної поліції України було зареєстровано 3847 воєнних злочинів, з яких найбільше 3429 — за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та 359 — за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України (https://t.me/police_kh_region/14212).

Загалом за добу рятувальниками здійснено 29 оперативних виїздів, з яких: 8 — на ліквідацію пожеж; 14 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 2 — чергування; 5 — інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 218 вибухонебезпечних предметів.

Пожеж від ворожих обстрілів співробітниками ДСНС не зафіксовано (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2949).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) 

Поранена одна людина (підірвалася на міні).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися