MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14  грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 грудня 2022 року

15.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Холодногірського району, 15 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура

Наслідки обстрілу Холодногірського району, 15 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 15 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними Харківської обласної прокуратури, 15 грудня близько 14:30 військовослужбовці держави-агресора завдали ракетний удар по Холодногірському району м. Харкова: пошкоджено складські приміщення підприємства. Жодних військових об‘єктів на вказаній території та поруч не було. За попередніми даними, окупанти обстріляли місто ракетами типу С-300 з території Бєлгородської області РФ (https://t.me/prokuratura_kharkiv/7154).

У селі Подоли Курилівської громади Куп’янського району внаслідок обстрілу горів приватний будинок на площі 60 кв. м (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2956, https://t.me/synegubov/5065).

У м. Куп’янську ворожий боєприпас ударив у землю, пошкодивши водогін та газогін середнього тиску. У Холодногірському районі Харкова ракети поцілили в об’єкт, що не експлуатувався. Постраждалих немає (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2956).

Противник наносив удари з танків та артилерії по населених пунктах Харківського, Ізюмського, Чугуївського та Куп’янського районів. На Куп’янському напрямку окупанти обстрілювали з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Вільшана, Іванівка, Кислівка, Табаївка, Котлярівка, Берестове і Першотравневе (https://t.me/synegubov/5065).

За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, загинула жінка 50 років. Деталі з’ясовуються (https://t.me/synegubov/5065).

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Станом на 7:49 ранку 15 грудня працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 2009,3 га. Вилучено 26 858 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4 531 (https://t.me/police_kh_region/14149).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинула щонайменше одна особа.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 26 оперативних виїздів, з яких: 8 — на ліквідацію пожеж; 1 з яких спричинено ворожими обстрілами; 14 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — чергування; 3 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2956).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 175 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2956).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися