MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 січня 2023 року

03.01.2023   

Харківщина, 3 січня. Фото: Поліція Харківської області

Харківщина, 3 січня. Фото: Поліція Харківської області

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 3 січня 2023 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Цього дня РФ била по Харківщині з усього спектру артилерії. Протягом доби окупанти вдарили по 17 населених пунктах (https://suspilne.media/351814-rf-be-po-harkivsini-z-usogo-spektru-artilerii-genstab/).

Під вогневим прицілом окупантів опинилися міста та села на Харківському, Куп’янському та Чугуївському напрямках. Вдень 3 січня внаслідок обстрілу смт Дворічне осколкове поранення отримав 40-річний чоловік. Ще один 71-річний мешканець села зазнав травм через ворожий снаряд, коли переховувався від вибухів у господарчій споруді. Місто Куп’янськ окупанти обстріляли з артилерії. Вибухові хвилі пошкодили кілька приватних будинків місцевих мешканців. В зоні ураження також опинився Вовчанськ. Від жителів міста надійшла інформація про пошкоджені вікна та дах в одному з домоволодінь (https://t.me/police_kh_region/14588).

Минулої доби тривали ворожі обстріли прикордонних населених пунктів у Куп’янському, Чугуївському та Харківському районах області. Зокрема, під вогнем перебували Куп’янськ, Вовчанськ, Стрілеча, Дворічна та інші. У Вовчанську пошкоджені будинки, у смт Дворічна постраждали пожежні автомобілі. У Куп’янському районі протягом доби поранення зазнали 2 чоловіки 42-х та 72-х років. Вони госпіталізовані у стані середньої тяжкості. В області триває розмінування. За добу піротехніки ДСНС знешкодили 76 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/synegubov/5230).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше двоє людей.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше дві господарчі споруди, кілька приватних будинків, пожежні автомобілі.

Загалом за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 17 оперативних виїздів, з яких: 6 — на ліквідацію пожеж; 6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 3 — на чергування; 2 — інші виїзди. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 76 вибухонебезпечних предметів https://t.me/DSNS_Kharkiv/3071.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися