MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Платформа для митців та хендмейкерів Etsy покрила рахунки українських продавців

26.02.2022   
Денис Волоха
Магазини українців, відкриті на платформі, призупинені; рахунки за сплату комісій зменшені до $0.

© The Verge

Магазини українців, відкриті на платформі, призупинені; рахунки за сплату комісій зменшені до $0.

Сервіс Etsy 25-го лютого, на другий день російського вторгнення до України, надіслав своїм користувачам-українцям імейли зі словами підтримки.

«Ми ретельно слідкуємо за конфліктом в Україні й хочемо, щоб ви знали, що зараз, як завжди, ми поруч, щоб допомогти та підтримати вас, наші малі бізнеси та мейкери», — ідеться в листі.

Сервіс повідомив, що всі рахунки українських продавців станом на 1-ше березня 2022-го року будуть зменшені до нуля. «Нові комісії будуть нараховувати після цієї дати, і ви будете відповідальні за сплату цих комісій. Ми сподіваємось, це допоможе вам у цей час».

Усі магазини з Україні, відкриті на платформі, тимчасово призупинені. Користувачі можуть знову почати продавати, вимкнувши авто-паузу в налаштуваннях.

Etsy — відома американська платформа для продажу виробів ручної роботи, вінтажних речей та предметів мистецтва. Хендмейкери та художники з України здебільшого продають через неї вироби за кордон із відправкою поштою.

 Поділитися