MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

РФ: Адвокатку Марію Ейсмонт затримали за одиночний пікет

05.03.2022   
Те, що відбувається зараз із Росією, можна описати словами з плакату адвокатки Марії Ейсмонт. Це ганьба та злочин!

Марія Ейсмонт

Адвокатку Марію Ейсмонт, яка представляла, зокрема, в суді "Меморіал" затримали в центрі Москви за одиночний пікет проти війни. Антивоєнний плакат в Росії  оголошений поза законом, як і право висловлювати свою думку.
Те, що відбувається зараз із Росією, можна описати словами з плакату Марії. Це ганьба та злочин!


Нагадаємо, учора парламентарі країни-окупанта одноголосно ухвалили поправки про довгострокове позбавлення волі за «фейки про російську армію», відповідно до яких за поширення «недостовірних відомостей» про дії збройних сил Росії винним загрожує три роки колонії. У разі розповсюдження правди «у складі організованої групи» або з «підробкою доказів» максимальний термін покарання зростає до 10 років колонії. Якщо ж поширення недостовірної інформації спричинило тяжкі наслідки (цікаво які? падіння режиму? – ред.), винним загрожуватиме вже до 15 років колонії.

 Поділитися