MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Фотограф Макс Левін загинув: поліція знайшла тіло після зникнення понад пів місяця тому

02.04.2022   
Денис Волоха

© Maks Levin/FB

Відомому фотографу та документалісту було 40 років.

Видання lb.ua повідомляє, що поліція знайшла тіло фотографа Макса Левіна, який зник 13-го березня.

«Максим у супроводі Олексія Чернишова, військовослужбовця та в минулому фотографа, відправились у Гуту Межигірську 13 березня документувати наслідки російської агресії. Вони залишили машину та пішли в бік села Мощун. З того часу зв'язок із обома чоловіками зник», — пише видання.

Про загибель також повідомила волонтерка та знайома Левіна Євгенія Сєрая.

Олексій Чернишов залишається безвісти зниклим.

Макс Левін працював фотографом та документалістом для великої кількості видань, зокрема Західних. Висвітлював події в гарячих точках, зокрема Революцію Гідності та війну на Донбасі. У 2014-му зміг вибратися з Іловайського котла.

Як пише Радіо Свобода, Макс Левін став шостим журналістом, убитим під час виконання професійних обовʼязків від початку масштабного вторгнення Росії, яке розпочалося 24-го лютого.

Учора в НСЖУ заявили про зникнення херсонського журналіста Костянтина Риженка. У його телеграм-каналі вчора з’явилося відкладене повідомлення про те, що журналіст може перебувати у небезпеці. Раніше він повідомляв, що його розшуковують росіяни у Херсоні.

 Поділитися