MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Університет Ярослава Мудрого відрахував студентку за співпрацю з окупантами в Маріуполі

01.06.2022   
Денис Волоха

Студентка юридичного університету Аміна Афанасьєва в етері програми «Вєсті» висловлює жаль щодо зруйнованого росіянами пологового будинку в Маріуполі

Згідно з відео в мережі, четвертокурсниця керує «громадською приймальнею ДНР».

Студентка 4-го курсу університету імені Ярослава Мудрого Аміна Афанасьєва була помічена за співпрацею з «ДНР». Згідно зі скріншотами, оприлюдненими студентським медіумом «NLU Live», Аміна керує «громадською приймальнею» терористичної організації «ДНР».

На одному з відео студентка виступає на заході «ДНР» у Маріуполі і розповідає, що організувала підвезення води та їжі для мешканців зруйнованого російською армією міста.

У студентських чатах оприлюднили профіль у Instagram та телефонний номер Аміни з кодом оператора «Фенікс», що працює на базі вкрадених в українських операторів веж стільникового зв’язку.

Сьогодні з’явився наказ ректора про відрахування Аміни Афанасьєвої за «добровільну співпрацю з окупаційною адміністрацією держави-агресора» та невиконання навчального плану.

Аміна навчалася на четвертому курсі факультету прокуратури, і продовжувала бути студенткою у той час, коли співпрацювала з «деенерівцями» в Маріуполі.

 Поділитися