MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Кількість загиблих маріупольців ймовірно перевищує 22 тисячі – Маріупольська міськрадаМаріуполь потребує нової хвилі евакуації – міськрада  Маріуполь: окупанти вимагають неправдиво свідчити проти ЗСУ в обмін на компенсації за пошкоджене майноТривають перемовини щодо евакуації тяжкопоранених з «Азовсталі» – ВерещукДе мама Аліси?З «Азовсталі» евакуювали жінок і дітей. Що буде з українськими військовими?Сотня врятованих з «Азовсталі» маріупольців вже у Запоріжжі. Окупанти штурмують заводМаріуполь: Із бомбосховищ «Азовсталі» сьогодні врятували 100 осіб«Азовсталь» продовжують обстрілюватиУкраїна вимагає від рф створення термінового гуманітарного коридору з «Азовсталі»«Так виглядає пекло на землі» – російські окупанти обстрілюють «Азовсталь» надважкими бомбамиУ Маріуполі працюють російські мобільні крематорії – міська радаМаріуполь: окупанти визнали вбивство майже сотні людей у цивільному одязіОксана Стоміна: Це — середньовічна жорстокість, помножена на сучасні можливості й нездорові, хворобливо-маніякальні амбіціїМаріуполь: про захисників, мирних мешканців та окупантів П’ять тисяч маріупольців загинули за 27 днів осади – Офіс президентаУ Маріупольському драматичному театрі загинуло щонайменше 300 осіб – міськрадаРосіяни розпочали в Маріуполі примусову депортаціюУ Маріуполі російські окупанти скинули авіабомбу на Драматичний театр«В нас на вулицях лежать трупи, які починають розносити собаки…»

Університет Ярослава Мудрого відрахував студентку за співпрацю з окупантами в Маріуполі

01.06.2022   
Денис Волоха
Згідно з відео в мережі, четвертокурсниця керує «громадською приймальнею ДНР».

Студентка юридичного університету Аміна Афанасьєва в етері програми «Вєсті» висловлює жаль щодо зруйнованого росіянами пологового будинку в Маріуполі

Згідно з відео в мережі, четвертокурсниця керує «громадською приймальнею ДНР».

Студентка 4-го курсу університету імені Ярослава Мудрого Аміна Афанасьєва була помічена за співпрацею з «ДНР». Згідно зі скріншотами, оприлюдненими студентським медіумом «NLU Live», Аміна керує «громадською приймальнею» терористичної організації «ДНР».

На одному з відео студентка виступає на заході «ДНР» у Маріуполі і розповідає, що організувала підвезення води та їжі для мешканців зруйнованого російською армією міста.

У студентських чатах оприлюднили профіль у Instagram та телефонний номер Аміни з кодом оператора «Фенікс», що працює на базі вкрадених в українських операторів веж стільникового зв’язку.

Сьогодні з’явився наказ ректора про відрахування Аміни Афанасьєвої за «добровільну співпрацю з окупаційною адміністрацією держави-агресора» та невиконання навчального плану.

Аміна навчалася на четвертому курсі факультету прокуратури, і продовжувала бути студенткою у той час, коли співпрацювала з «деенерівцями» в Маріуполі.

 Поділитися