MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  25 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  24 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 жовтня 2022 року

01.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Знищена евакуаційна колона біля Курилівки, Куп’янський район. © СБУ Attack on a civilian convoy near Kurylivka, Kupiansk raion, Kharkiv oblast Photo SBU

Знищена евакуаційна колона біля Курилівки, Куп’янський район. © СБУ

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 1 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби російські військові продовжили обстріли населених пунктів прилеглих до кордону з рф та лінії зіткнення. Зокрема обстрілювали м. Куп'янськ та населені пункти Куп'янського району, м. Вовчанськ та с. Гатище Чугуївського району (https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02EoCvG5sukqjucCqAaDWceYwN6CjqFRjKMKhcDsBXw9M5dQ7BDCGUgig5RE45qqrDl, https://t.me/synegubov/4389). Внаслідок обстрілів зайнялась пожежа у у Куп‘янському районі. Горів продовольчий магазин (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2704).

За інформацією обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби в Куп'янському районі з пораненням госпіталізована 71-річна жінка (https://t.me/synegubov/4389).

Цієї доби прокурорами, слідчими СБУ та поліції між селищами Курилівка та Піщане Куп’янського району виявлено розстріляну колону з шести автівок. Вказані автомобілі розстріляла російська армія 25 вересня близько 9 годин ранку, коли цивільні намагались евакуюватись. Дві машини згоріли повністю, у них були діти з батьками — вони згоріли живцем. За попередніми даними, загинуло щонайменше 24 людини, серед яких вагітна жінка та 13 дітей (https://t.me/police_kh_region/12570, https://t.me/prokuratura_kharkiv/6150, https://t.me/prokuratura_kharkiv/6157, https://t.me/suspilnekharkiv/17798, https://t.me/suspilnekharkiv/17810, https://t.me/synegubov/4385, https://suspilne.media/287598-z-misca-rozstrilu-evakuacijnoi-koloni-vilucili-tila-zagiblih-video-sbu/).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 1 цивільну особу.

Пошкоджено щонайменше 1 об’єкт цивільної інфраструктури.

Протягом доби підрозділами ДСНС здійснено 21 оперативний виїзд, з яких: 9 — на ліквідацію пожеж, з яких 1 пов’язаний з веденням бойових дій; 2 — на аварійно-рятувальні роботи; 9 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — інші виїзди.

За минулу добу піротехніки ДСНС знешкодили 704 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/synegubov/4389, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2704).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися