MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  25 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни.  24 вересня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 вересня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 жовтня 2022 року

03.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Харків, 3 жовтня © ДСНС

Харків, 3 жовтня © ДСНС

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 3 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 16:50 ЗС РФ було нанесено ракетного удару по лікарні у м. Куп'янську Харківської області. Внаслідок обстрілу загинув лікар-анестезіолог.

Крім цього, 2 медсестри 53-х та 43-х років отримали поранення. Будівля закладу зазнала часткових руйнацій. На 3-му поверсі сталась пожежа на площі 20 кв. м. Її о 17:30 загасили рятувальники (https://t.me/synegubov/4413; https://t.me/DSNS_Kharkiv/2712).

Пошкоджена лікарня в Куп’янську, 3 жовтня

Пошкоджена лікарня в Куп’янську, 3 жовтня

Протягом доби військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали Куп’янський район  Харківської області. Внаслідок обстрілів госпіталізовано 63-річного чоловіка та дівчинку 9 років. Її стан медики оцінюють як середньої тяжкості (https://t.me/synegubov/4413).

У Куп'янському районі на розтяжці підірвалися та отримали поранення двоє чоловіків 23-х та 35-ти років (https://t.me/synegubov/4413). Станом на 3 жовтня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області було зареєстровано 902 злочина, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 816 воєнних злочинів,  за ст. 111-1 КК України (зрада Батьківщини) — 70.

Загалом за добу рятувальники здійснили 20 оперативних виїздів, 4 — на ліквідацію пожеж, з них 3 пов’язані з ракетними обстрілами; 2 — на аварійно-рятувальні роботи; 11 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 1 — на ДТП, 2 — інші виїзди (https://t.me/police_kh_region/12606).

За добу піротехніки ДСНС ліквідували 473 ворожих вибухонебезпечних предмета (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2712). 

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинула щонайменше 1 людина.

Поранено щонайменше 6 осіб.

Пошкоджено щонайменше 1  цивільну будівлю.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися