MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 року

13.10.2022   

У Куп’янську-Вузловому знайдено могилу вбитого російськими військовими цивільного © Національна поліція

У Куп’янську-Вузловому знайдено могилу вбитого російськими військовими цивільного © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 13 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 21:00 російські окупанти завдали ракетного удару по Холодногірському району Харкова, зафіксовано влучання в дорожнє покриття. Без постраждалих. Попередньо встановлено, що обстріли здійснювались ракетами С-300 (https://t.me/synegubov/4519, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2750, https://t.me/police_kh_region/12828). У той же час в Слобожанській громаді Чугуївського району 4-ма ракетними ударами пошкоджено інфраструктурний об'єкт. Попередньо, 1 людина отримала поранення (https://t.me/synegubov/4519, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2750).

Вирва після ракетного обстрілу Холодногірського району, 13 жовтня © Національна поліція

Вирва після ракетного обстрілу Холодногірського району, 13 жовтня © Національна поліція

Протягом дня ворог масовано обстрілював м. Куп'янськ. Пошкоджено 3 магазини та торговий павільйон, сталися пожежі загальною площею 300 кв. м.. Також зі ствольної та реактивної артилерії і мінометів ворог обстрілював населені пункти Куп'янського та Харківського районів області (https://t.me/synegubov/4519, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2750).

Цього дня в смт Куп’янськ-Вузловий на прибудинковій території правоохоронці виявили могилу, в якій був похований місцевий мешканець. За словами товариша 35-річного загиблого, росіяни звинуватили його у наведенні вогню та вбили. В ніч на 21 вересня військовослужбовець рф зайшов до нього в квартиру і вистрілив в голову з автоматичної зброї. Цього ж дня в похованні на узбіччі дороги поліцейські виявили тіло жінки з травматичною ампутацією обох ніг та раною голови. Її особа встановлюється. Також у смт Куп’янськ-Вузловий вилучено скелетоване тіло чоловіка зі слідами осколкового поранення кісток черепа. Його особа також встановлюється (https://t.me/police_kh_region/12811).

Протягом доби з пораненнями госпіталізовано 6 людей в Куп'янському районі, в тому числі 16-річний хлопець. В Ізюмському районі поранення зазнав ще один хлопець 16 років (https://t.me/synegubov/4519, https://t.me/suspilnekharkiv/18235).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 8 людей.

Виявлено 3 тіла цивільних осіб із ознаками насильницької смерті.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 4 об’єкти цивільної інфраструктури.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 32 оперативні виїзди, з яких:

5 — на ліквідацію пожеж, 2 з яких спричинені ворожими обстрілами; 4 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 16 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 7 — інші виїзди.

Протягом доби підрозділи ДСНС знешкодили 702 вибухонебезпечні предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2750, https://t.me/synegubov/4519)

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися