MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 року

14.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Ізюм © Оксана Комарова

Ізюм © Оксана Комарова

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 14 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Цього дня повідомлялося про фактичне знищення усього с. Великі Проходи, Харківська область. Було знищено та понівечено будинки, також нанесено шкоду окремим об’єктам інфраструктури, знищено ліцей (https://www.sq.com.ua/rus/novosti/14.10.2022/selo-v-xarkovskoi-oblasti-rf-fakticeski-sravnyala-s-zemlei-foto).

Тільки цього дня стало відомо, що 6 жовтня через обстріл російськими окупантами села Хатнє в Куп’янському районі Харківської області отримав поранення 15-річний хлопець (https://2day.kh.ua/ua/kharkow/stalo-vidomo-shche-pro-odnoho-poranenoho-khloptsya-na-kharkivshchyni).

Внаслідок обстрілу Харківської області крилатими ракетами, було пошкоджено нежитлові приміщення у Харківському районі. Про жертв та постраждалих не повідомляється (https://t.me/c/1347456995/61695).

Унаслідок артилерійських обстрілів м. Вовчанськ було пошкоджено приватний будинок (https://redpost.com.ua/news/1250279-okupanti-obstrilyali-dva-mista-v-harkivskiy-oblasti). 

Також у м. Ізюм було пошкоджено будівлю магазину, яка не використовувалася (https://redpost.com.ua/news/1250279-okupanti-obstrilyali-dva-mista-v-harkivskiy-oblasti).

У прикордонній громаді Харківської області від обстрілів загинув чоловік (https://gx.net.ua/chp/u-harkivskij-oblasti-civilnij-zaginuv-poblizu-derzhavnogo-kordonu.html).

Також у Куп’янському районі зазнав поранення місцевий житель (https://gx.net.ua/chp/u-harkivskij-oblasti-civilnij-zaginuv-poblizu-derzhavnogo-kordonu.html).

В Чугуївському районі 65-річний чоловік отримав важкі поранення, наїхавши на автомобілі на ворожу міну (https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3593699-na-harkivsini-za-dobu-zaginula-odna-ludina-se-dvoe-poraneni.html).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Вбито щонайменше 4 людини

Поранено щонайменше 3 людини.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 6 об’єктів.

За добу з 14 по 15 жовтня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу та здійснили 39 оперативних виїздів, з яких: 12 — на ліквідацію пожеж, 2 з яких спричинені ворожими обстрілами (с. Коротич та смт. Липці Харківського району); 2 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 12 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 13 — інші виїзди (https://dsns.gov.ua/uk/news/nadzvicaini-podiyi/xarkivska-oblast-operativna-informaciya-stanom-na-0800-15-zovtnya-2022-roku).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися