MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 року

23.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілів Харківської області, 23 жовтня © Олег Синєгубов

Наслідки обстрілів Харківської області, 23 жовтня © Олег Синєгубов

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 23 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Цього дня на Харківщині українські військові відбили атаки окупантів поблизу сіл Землянки та Чугунівки, повідомили у Генштабі (https://suspilne.media/301312-sili-oboroni-ukraini-vidbili-ataki-okupantiv-poblizu-dvoh-sil-na-harkivsini-genstab/).

Російські загарбники обстріляли щонайменше 9 населених пунктів регіону (https://t.me/suspilnekharkiv/18542).

Протягом минулої доби ворог обстрілював м. Вовчанськ а також населені пункти Чугуївського та Куп'янського районів області. У Вовчанську внаслідок обстрілів виникла пожежа у двох приватних будинках та на промисловому об’єкті. Постраждалих та загиблих немає. За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби з пораненнями госпіталізовано 66-річного чоловіка в Куп'янському районі.

Триває розмінування деокупованих територій області. За добу піротехнічні загони ДСНС знешкодили 803 вибухонебезпечні предмети (https://t.me/synegubov/4580).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 1 людину.

Пошкоджено щонайменше 2 житлові будинки.

Пошкоджено щонайменше 1 промисловий об’єкт.

За добу з 23 по 24 жовтня рятувальниками Харківського гарнізону ДСНС здійснено 20 оперативних виїздів, з яких: 9 — на ліквідацію пожеж, 2 — на аварійно-рятувальні роботи, 8 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам. 1 — інші виїзди.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 418 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2778).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися