MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 року

22.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Ексгумація тіл у Новому Бурлуці, 22 жовтня © Сергій Болвінов

Ексгумація тіл у Новому Бурлуці, 22 жовтня © Сергій Болвінов

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 22 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби російські військові обстрілювали з танків, мінометів та артилерії м. Вовчанськ Чугуївського району та населенні пункти Колодязне, Котлярівка, Кислівка Куп’янського району. У Вовчанську внаслідок обстрілів виникло 3 пожежі: в двох приватних будинках та на промисловому об’єкті. Також пошкоджено автомобіль та будівлю районного суду. Постраждалих та загиблих немає. Попередньо встановлено, що обстріл здійснювався зі зброї 152 калібру (https://t.me/synegubov/4580, https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02HJ96rqxm3m8xPQhHPJkxfhF1mHHA72ncXTAa1jpiVZRFYdVQF7XHB2iLVX6hmgvTl, https://suspilne.media/300938-rosia-z-artilerii-ta-minometiv-obstrilala-sela-kupanskogo-rajonu-harkivsini-genstab/, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2777, https://t.me/police_kh_region/13015, https://mykharkov.info/news/okupanti-obstrilyali-vovchansk-na-harkivshhini-39648.html).

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби з пораненнями госпіталізовано 66-річного чоловіка в Куп'янському районі (https://t.me/synegubov/4580).

Цього дня була проведена ексгумація двох тіл в Новому Бурлуці Чугуївського району, вбитих росіянами 40-річного Павла та 10-річної Катерини. Так, Павла росіяни вбили 26 лютого вогнепальною зброєю через те, що він знімав мародерство військових рф. Його вбили пострілом у голову. 25 лютого Катерина разом з дідусем поїхали в магазин за бабусею. В цей час снайпер прострелив їхню автівку. Куля влучила в дитину та пройшла наскрізь. Під час транспортування пораненої дівчинки до медичного закладу в місто Чугуїв, їхній автомобіль знову потрапив під обстріл. Дівчинка загинула, дідусь з бабусею отримали поранення. Тіло дитини чоловік ніс на руках до найближчого села. Спочатку він поховав онуку на подвір’ї власного будинку, а потім перепоховав на кладовищі (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid032gLkgK4AgbiEYfTWNxeEgEh8LcETzg5MhH2kJrJ9BtTXJyP3Ve6NoGN1iqTDVUASl&id=100002276907245, https://t.me/police_kh_region/12994).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) 

Поранено щонайменше 1 цивільну особу.

Виявлено 2 тіла із слідами насильницьких смертей.

Протягом доби підрозділами ДСНС здійснено 21 оперативний виїзд, з яких: 8 — на ліквідацію пожеж, з них 3 трапились внаслідок бойових дій; 1 — на аварійно-рятувальні роботи; 7 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 5 — інших виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2777).

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 803 вибухонебезпечні предмети (https://t.me/synegubov/4580, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2777).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися