MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 року

24.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Куп’янська 24 жовтня © Харківська обласна прокуратура

Наслідки обстрілу Куп’янська 24 жовтня © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 24 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вранці збройні сили РФ попередньо з РЗК С-300 нанесли ракетний удар по м. Куп’янськ Харківської області. Внаслідок обстрілу частково зруйновано адміністративну будівлю (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6461).

Військовослужбовці ЗС РФ протягом доби обстрілювали населені пункти Золочівської громади, Богодухівського району Харківської області. Зокрема внаслідок обстрілу с. Уди, поранення отримав 36-річний тракторист. Також під ударами окупантів протягом доби перебували с. Івашки,  с. Сотницький Козачок та с. Гур'їв Козачок. (https://suspilne.media/301814-rosijska-armia-obstrilala-prikordonni-sela-zolocivskoi-gromadi-e-poranenij/; https://t.me/synegubov/4596)

Також протягом доби російські війська обстрілювали Куп’янський район Харківської області. Внаслідок обстрілів поранення отримали 3 людей (https://t.me/synegubov/4596).

Також протягом доби військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали м. Вовчанськ Харківської області. Інформація щодо жертв та постраждалих  відсутня (https://t.me/synegubov/4596).

У цей день військовослужбовці  ЗС РФ обстрілювали Чугуївський, Харківський та Ізюмський район Харківської області. Інформація щодо жертв та постраждалих  відсутня (https://t.me/synegubov/4596).

Станом на 24 жовтня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зареєстровано 1946 воєнний злочин, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 1713, за ст. 111-1 КК України — 197 та інші (https://t.me/police_kh_region/13056).

Загалом за добу рятувальники здійснили 17 оперативних виїздів, з яких: 4 — на ліквідацію пожеж, з них 1 трапилась внаслідок бойових дій; 1 — на аварійно-рятувальні роботи; 12 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам. 

За добу піротехніки ДСНС ліквідували  455  ворожий вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2781).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 4 людини.

Пошкоджено щонайменше 1  адміністративну  будівлю.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися