MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 року

25.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Міни сповільненої дії, фото: Суспільне

Міни сповільненої дії, фото: Суспільне

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 25 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, у Харківському районі біля селища міського типу Козача Лопань на міні підірвалася 71-річна жінка, яка пасла кіз. Вона госпіталізована з пораненнями (https://t.me/synegubov/4601).

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Станом на 9 ранку 25 жовтня працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України від початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 614 га. Вилучено 24 141 вибухонебезпечних предметів, знищено — 2 556 (https://t.me/police_kh_region/13056).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними Голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом доби ворог продовжував обстрілювати розташовані біля лінії зіткнення та кордону з рф населені пункти Куп'янського, Харківського та Чугуївського районів Харківської області. Зокрема з мінометів, ствольної та реактивної артилерії були обстріляні Вільхуватка, Бударки, Шевченкове, Стрілеча, Дворічна, Берестове, Першотравневе та інші населені пункти (https://t.me/synegubov/4601).

За добу нашою організацією було задокументовано 2 випадки ймовірного зникнення цивільних, серед яких 1 випадок можливо попередньо кваліфікувати як насильницьке зникнення.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 28 оперативних виїздів, з яких: 10 — на ліквідацію пожеж; 1 — на аварійно-рятувальні роботи; 15 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 2 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2783).

Рятувальники Харківської області повідомили, піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 291 вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2783).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися