MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 жовтня 2022 року

18.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Харкова, 18 жовтня © Національна поліція

Наслідки обстрілу Харкова, 18 жовтня © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 18 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вранці окупанти нанесли ракетні удари по Основ'янському та Слобідському районах міста. Попередньо, постраждалих осіб немає. В результаті обстрілу пошкоджено інфраструктурні об’єкти, приватні будинки, складські приміщення, автомобілі. Зафіксовані влучання на відкриту місцевість (https://t.me/police_kh_region/12912,https://t.me/prokuratura_kharkiv/6399).

Цього ж дня Росія зруйнувала склад з гуманітарною допомогою у Харкові (https://t.me/suspilnekharkiv/18376).

Уламки збитої ракети у Слобідському районі, 18 жовтня © Харківська обласна прокуратура

Уламки збитої ракети у Слобідському районі, 18 жовтня © Харківська обласна прокуратура

Окупанти вкотре завдали удари по місту Вовчанськ на Харківщині: близько 14:00 військові РФ здійснили мінометний обстріл населеного пункту. Пошкоджено чотири житлові будинки місцевих мешканців. Постраждалих немає (https://t.me/police_kh_region/12922).

Наслідки обстрілу Вовчанську, 18 жовтня © Національна поліція

Наслідки обстрілу Вовчанську, 18 жовтня © Національна поліція

Протягом дня ворог масовано обстрілював та продовжував терор мирного населення прилеглих до лінії зіткнення та кордону з РФ територій Чугуївського, Харківського та Куп'янського районів. З мінометів, ствольної та реактивної артилерії обстрілювалися райони населених пунктів: Вовчанські Хутори, Волохівка, Гатище, Красне, Огірцеве, Стариця, Стрілеча та Хатнє. За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби з пораненнями госпіталізовано 2 людей: 28-річна жінка в Чугуївському районі та 57-річний чоловік в Куп'янському (https://t.me/synegubov/4556).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 2 людей.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 3 об’єкти цивільної інфраструктури.

Пошкоджено щонайменше 4 житлові будинки.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 34 оперативних виїзди,

з яких: 18 — на ліквідацію пожеж, з яких 3 пов’язано з веденням бойових дій;

6 — на аварійно-рятувальні роботи;

6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам.

4 — інші виїзди.

Протягом доби підрозділи ДСНС знешкодили 709 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/c/1755785399/56).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися