MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 року

26.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Борівська громада, масове поховання українських військових, 26 жовтня © Володимир Тимошко

Борівська громада, масове поховання українських військових, 26 жовтня © Володимир Тимошко

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 26 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Цього дня в Ізюмському районі на ворожу міну, попередньо протитанкову, наїхав автомобіль піротехніків ДСНС. 1 людина загинула, 6 — отримали поранення.

Усі поранені госпіталізовані та отримують необхідну медичну допомогу. Стан трьох поранених медики оцінюють як тяжкий, двоє постраждалих мають поранення середнього ступеню тяжкості (https://t.me/synegubov/4610).

Також протягом доби ворог обстрілював розташовані неподалік від лінії розмежування та кордону з РФ населені пункти Харківського, Куп'янського, Ізюмського та Чугуївського районів Харківської області.

Зокрема, в тому числі і з російської території ворог обстрілював з мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів: Чугунівка, Стрілеча, Дворічна, Кам’янка, Красне, Стариця, Берестове, Кислівка, Котлярівка та Фиголівка.

У Харківському районі на міні підірвався та отримав поранення 62-річний чоловік ( (https://t.me/synegubov/4612).

На Харківщині знайшли масове поховання (https://suspilne.media/303612-na-harkivsini-znajsli-masove-pohovanna-ukrainskih-zahisnikiv/) українських захисників: у могилі може бути близько 17 загиблих військовослужбовців. За інформацією Суспільного, масове поховання знайшли у Борівській громаді (https://t.me/suspilnekharkiv/18605).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинула щонайменше 1 людина.

Поранено щонайменше 7 людей.

Виявлено близько 17 тіл загиблих військовослужбовців.

Загалом за добу підрозділами ДСНС здійснено17 оперативних виїздів, з яких: 3 — на ліквідацію пожеж; 2 — на аварійно-рятувальні роботи; 10 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 2 — інші виїзди.

Протягом доби пожеж, що трапились внаслідок ворожих обстрілів, не зафіксовано.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 291 вибухонебезпечний предмет (https://t.me/c/1755785399/73).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися