MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 жовтня 2022 року

27.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Розмінування на деокупованій території © Генштаб ЗСУ

Розмінування на деокупованій території © Генштаб ЗСУ

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 27 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців. 


Протягом доби ЗС РФ обстрілювали населені пункти Харківщини, що розташовані близько до лінії зіткнення та кордону з рф. Зокрема, з території рф обстрілювалися населені пункти Вільхуватка, Вовчанськ, Охрімівка і Стариця Чугуївського та Куп’янського районів. Крім того, з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії окупанти вели обстріли районів населених пунктів Дружелюбівка та Петро-Іванівка в Ізюмському та Куп’янському районах. Протягом доби цивільних, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів, не зафіксовано (https://t.me/synegubov/4626).

Станом на 27 жовтня 2022 року слідчими підрозділами Національної поліції України з початку деокупаційних заходів зареєстровано 2085 воєнний злочин, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 1821, за ст. 111-1 КК України — 225 та інші (https://t.me/police_kh_region/13100).

Загалом за добу рятувальники здійснили 9 оперативних виїздів, з яких: 5 — на ліквідацію пожеж; 5 — на аварійно-рятувальні роботи; 8 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — інші виїзди.

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Протягом доби убтих, поранених, а також пожеж, що трапились внаслідок ворожих обстрілів, не зафіксовано.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 247 вибухонебезпечних предметів.

Мешканцям міст Куп‘янська та Ізюма рятувальники доставили 36 тон води (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2785).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися