MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Куп’янську-Вузловому знайшли тіло чоловіка, ймовірно закатованого російсськими військовими

15.11.2022   
ХПГ-інформ
За попередньою версією слідства, чоловіка закатували російські солдати під час окупації. На тілі трупа виявлено дві колото-різані рани на спині. 

Ексгумація в Куп’янську-Вузловому © Харківська обласна прокуратура

Ексгумація в Куп’янську-Вузловому © Харківська обласна прокуратура

14 листопада у смт Куп’янськ-Вузловий правоохоронці ексгумували труп 45-річного чоловіка, повідомляє Харківська обласна прокуратура. “За попередньою версією слідства, його закатували російські солдати під час окупації. На тілі трупа виявлено дві колото-різані рани на спині”, — йдеться в повідомленні. 

Крім того, у селищі було ексгумовано тіло 37-річного чоловіка, а в Куп’янську тіла 70-річного чоловіка та 40-річної жінки. Усі вони загинули внаслідок ворожих ракетних ударів.

Усі чотири тіла направлено на судово-медичну експертизу. Розпочато досудові розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).


За інформацією управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН), втрати серед цивільних осіб з 24 лютого станом на 13 листопада складають 16631 людей. Серед них  — 6557 загиблих (2559 чоловіків, 1752 жінки, 170 дівчат і 204 хлопчики, а також 34 дитини і 1838 дорослих, стать яких ще не вдалось встановити).

 Поділитися