MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 року

12.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Вовчанськ, 18 вересня. © Національна поліція

Вовчанськ, 18 вересня. © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 12 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, 12 листопада російські окупанти вели обстріли мирного населення в Чугуївському, Куп'янському та Харківському районах. У м. Вовчанськ близько 16 години внаслідок російського обстрілу пошкоджена квартира в багатоквартирному будинку, сталася пожежа. На щастя, ніхто не постраждав (https://t.me/synegubov/4750).

За добу Національна поліція опрацювала та зафіксувала понад 20 фактів пошкодження будинків та інших споруд внаслідок обстрілів та пожеж.

Тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початком деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 878 га. Вилучено 25 948 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4019.

Слідчими підрозділами Національної поліції України здійснюються заходи щодо реєстрації воєнних злочинів у звільнених населених пунктах. Всього з початку деокупаційних заходів зареєстровано 2 814 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 2485, за ст. 111-1 КК України — 274 та інші (https://t.me/police_kh_region/13440).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Протягом доби убитих і поранених серед цивільного населення медики не зафіксували.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 21 оперативни1 виїзд, з яких: 15 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинений ворожими обстрілами; 6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам (https://www.facebook.com/DSNSKHARKIV/posts/pfbid02uqbbUxQmphgSVqNGY5emde6ytomtErac6AkhgZAXwSicPP3dL7LbRGZ9FAenDvQHl).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 404 вибухонебезпечних предметів (https://www.facebook.com/DSNSKHARKIV/posts/pfbid02uqbbUxQmphgSVqNGY5emde6ytomtErac6AkhgZAXwSicPP3dL7LbRGZ9FAenDvQHl). 

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися