MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 року

14.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Деокупований Куп’янськ © Куп’янська міська військова адміністрація

Деокупований Куп’янськ © Куп’янська міська військова адміністрація

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 14 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


ЗС РФ обстріляли  с. Вовчанські хутори  Вовчанської міської громади Чугуївського району Харківської області. Внаслідок  обстрілів пошкоджено декілька приватних домоволодінь (https://t.me/synegubov/4754).

ЗС РФ протягом доби обстрілювали Куп'янський район Харківської області. 

У с. Болдирівка Куп'янської громади  через обстріли горіли склади з зерном.

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, в Куп'янському районі поранення отримали 3 людей — 2 жінки 66 та 62 років та чоловік  50 років. (https://t.me/synegubov/4754).

Також протягом доби ворог обстрілював Харківський район Харківської області (https://t.me/synegubov/4754).

Біля залізничної станції Цупівка на території Дергачівської громади Харківського району на міні підірвалися 3 працівники залізниці. Вони госпіталізовані з пораненнями, медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості (https://t.me/synegubov/4754).

Крім того, в районі села Безруки близько 15:00 на міні підірвалося авто "Харківобленерго", поранення зазнав 41-річний електромонтер. Його стан медики оцінюють як середній (https://t.me/synegubov/4754).

Прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області виявили тіла чотирьох цивільних, які стали невинними жертвами дій держави-окупанта.

У смт Куп’янськ-Вузловий правоохоронці ексгумували труп 45-річного чоловіка.

За попередньою версією слідства, його закатували російські солдати під час окупації. На тілі трупа виявлено дві колото-різані рани на спині. Також у населеному пункті ексгумовано труп 37-річного чоловіка, який загинув внаслідок обстрілу російських військових. У м. Куп‘янськ прокурори також встановили жертв ворожих ракетних ударів: 70-річного чоловіка та жінку 40 років. Їх тіла ексгумовано (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6708).

Станом на 14 листопада  2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зафіксовано 2878 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 2542, за ст. 111-1 КК України — 280 та інші (https://t.me/police_kh_region/13463).

Загалом за добу рятувальники здійснили 25 оперативних виїздів, з яких: 13 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожими обстрілами; 2 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 12 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 2 — інші виїзди. За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 141 вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2827).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 7 осіб.

Пошкоджено  щонайменше 4 цивільних будівлі.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися