MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 листопада 2022 року

15.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки ворожого обстрілу Харківщини, 15 листопада © Харківська обласна прокуратура

Наслідки ворожого обстрілу Харківщини, 15 листопада © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 15 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними Харківської обласної прокуратури, 15 листопада близько 16:00 російські військові завдали удари ракетами типу С-300 по об‘єктам критичної інфраструктури у місті Харкові та Чугуївському районі, є пошкодження. За процесуального керівництва окружних прокуратур м. Харкова та області розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України) (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6722).

Після вибухів у Харкові виникли перебої зі світлом (https://t.me/suspilnekharkiv/19202).

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що по Харкову окупанти завдали 2 ракетних удари типу С-300, по Чугуївському району — 4. Енергетики почали працювати над відновленням мереж. У посиленому режимі діяли аварійні служби, адже були випадки зупинки ліфтів, де перебували люди. У населених пунктах області енергопостачання було фактично відсутнє. Відповідно, траплялися перебої з водо- та теплопостачанням (https://t.me/synegubov/4767).

Протягом доби ворог обстрілював населені пункти Харківського, Чугуївського та Куп'янського районів. Є руйнування приватних будинків, господарчих споруд, сталися пожежі (https://t.me/synegubov/4768).

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, в Куп'янському районі з вибуховою травмою госпіталізовано жінку 73 років (https://t.me/synegubov/4768).

Пошкоджено будівлю харчового підприємства, житлові будинки у м. Куп‘янськ. Також було повідомлено, що у селі Кругляківка зруйновано низку приватних домоволодінь (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6722). 

Головне управління ДСНС України у Харківській області повідомило, щодвіпожежі, спричинені влучанням ворожих снарядів і ракет, сталися у Чугуївському районі. У першому випадку на території Вовчанської ОТГ на приватному подвір’ї горіли гараж, господарча споруда та житловий будинок на площі 200 кв. м. Близько 2-х годин вогнеборцям 47-ї Державної пожежно-рятувальної частини знадобилося, щоб загасити всі осередки пожежі (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2832, https://www.facebook.com/DSNSKHARKIV/posts/506877178148447).

В іншому випадку зафіксоване загоряння на об’єкті критичної інфраструктури на території Зміївської громади. Його оперативно ліквідували бійці 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Також 3 рази рятувальники виїздили на перевірку на місця влучання ворожих боєприпасів, де пожеж зафіксовано не було (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2832, https://www.facebook.com/DSNSKHARKIV/posts/506877178148447).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Протягом доби поранень дістала щонайменше одна людина.

Станом на ранок 15 листопада працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 884 га. Вилучено 25 994 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4062 (https://t.me/police_kh_region/13463).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 312 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2832, https://www.facebook.com/DSNSKHARKIV/posts/506877178148447).

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 30 оперативних виїздів, з яких: 13 — на ліквідацію пожеж, 2 з яких спричинені ворожими обстрілами; 1 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 10 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — на чергування; 5 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2832, https://www.facebook.com/DSNSKHARKIV/posts/506877178148447).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися