MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 листопада 2022 року

16.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Куп’янськ, 16 листопада © Харківська обласна прокуратура

Куп’янськ, 16 листопада © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 16 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Цього дня прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області спільно зі слідчими поліції ексгумували труп загиблої жінки у м. Куп‘янськ. Жінка загинула 15 вересня внаслідок артилерійського обстрілу, завданого російськими військовослужбовцями. Під час слідчих дій окупанти почали обстрілювати Куп‘янськ. Снаряд влучив на територію будинку, загинула 76-річна власниця: їй відірвало голову. Крім того, отримав осколкове поранення правоохоронець (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6747).

Вдень військові РФ обстріляли  Куп'янськ-Вузловий на Харківщині. 63-річний чоловік отримав поранення. Поліцейські надали йому допомогу вдома, а потім віднесли на руках до машини медиків (https://t.me/suspilnekharkiv/19265).

Також ворог обстрілював Вовчанськ та інші населені пункти Куп'янського та Чугуївського районів області, розташовані неподалік лінії зіткнення. В Куп'янську постраждали складські будівлі, в Вовчанську пошкоджень зазнали щонайменше 12 приватних житлових будинків, зруйновані господарські споруди, сталося кілька пожеж. За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, в Куп'янському районі з пораненнями госпіталізовані 2 чоловіків 63 та 52 років і жінка 73 років (https://t.me/synegubov/4774).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинула щонайменше 1 людина.

Поранено щонайменше 3 людей.

Виявлено 1 тіло цивільної особи із ознаками насильницької смерті.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше 12 приватних житлових будинків, господарські споруди.

Загалом за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 21 оперативний виїзд, з яких: 5 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожими обстрілами; 1 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 10 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 5 — інші виїзди. На території одного з підприємств горіли 2 складські будівлі на загальній площі 1500 кв.м. На території Наталинської громади у полі були виявлені залишки ворожої ракети. А в м. Вовчанську обстрілами пошкоджені щонайменше 12 приватних домоволодінь. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 349 вибухонебезпечних предметів.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися