MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 листопада 2022 року

17.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Харківська область, 17 листопада © Харківська обласна прокуратура

Харківська область, 17 листопада © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 17 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вночі та зранку військові ЗС РФ завдали ракетні удари по Куп’янському району. Внаслідок обстрілу повністю зруйновано підприємство  у м. Куп‘янськ.

Близько 9 години ранку російські військові обстріляли об’єкт критичної інфраструктури в Ізюмському районі. Внаслідок обстрілу поранення отримали 4 працівника підприємства. Під час огляду місця події співробітниками правоохоронних органів російські військові повторно завдали ракетного удару по підприємству. Внаслідок повторного обстрілу поранено 4 поліцейських (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6765).

Також російські військові обстріляли станцію газопромислового підприємства неподалік села Геївка Слобожанської громади Чугуївського району. Внаслідок обстрілу поранення отримав  57-річний працівник підприємства  (https://hk.npu.gov.ua/news/politsiia-zadokumentuvala-naslidky-obstrilu-chuhuivskoho-raionu-kharkivskoi-oblasti).

У селі Кам’янка Ізюмського району на вибуховому пристрої підірвався 60-річний чоловік, він отримав вибухову травму та був госпіталізований до лікарні (https://t.me/synegubov/4777).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 10 осіб.

Пошкоджено  щонайменше 3 цивільних підприємства.

Станом на 17 листопада  2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зафіксовано 3014 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 2546, за ст. 111-1 КК України — 311 та інші (https://t.me/police_kh_region/13528).

Загалом за добу рятувальники здійснили 20 оперативних виїздів, з яких: 6 — на ліквідацію пожеж;  11 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 3 — інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС Піротехнічними вилучено та знешкоджено 219 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2844).

 Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися