MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 листопада 2022 року

22.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу Куп’янська 29 жовтня © Олег Синєгубов

Наслідки обстрілу Куп’янська 29 жовтня © Олег Синєгубов
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 22 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби окупанти обстрілювати прифронтові райони Харківщини. У Куп’янську внаслідок обстрілу було пошкоджено приватний будинок. Без постраждалих. 

Після 15 години у м. Вовчанськ обстрілами знищили кілька будинків, господарчі споруди, також без поранених. Залишається високою мінна небезпека. Сапери знешкодили за добу 299 мін (https://t.me/synegubov/4832). Попередньо, російські військові здійснювали обстріл з РСЗВ “Ураган”. 

Протягом минулої доби окупанти не припиняли обстріли Куп‘янського району. У смт Дворічна та с. Великі Хутори пошкоджено приватні будинки та господарські споруди.

У м. Вовчанськ Чугуївського району внаслідок ворожого вогню є пошкодження будинків містян (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6828).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинуло щонайменше двоє людей.

Поранено щонайменше двох людей.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше один 9-ти поверховий житловий будинок, будівлю поліклініки, три приватні будинки, кілька господарчих споруд.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 25 оперативних виїздів, з яких: 8 — на ліквідацію пожеж; 12 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 5 — інші виїзди. Пожеж, спричинених влучанням ворожих снарядів, не зафіксовано. Двічі рятувальники виїздили на перевірку після ворожих обстрілів. У м. Куп’янську ворожий снаряд потрапив на приватне подвір’я, пошкодивши будинок, паркан та лінію електропередач. А у м. Вовчанськ обстрілами пошкоджено два приватні будинки. В них пошкоджені дахи, вікна, стіни. Також зачепило і господарські споруди. Обійшлося без постраждалих і пожеж. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 299 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2855).


Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися