MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 листопада 2022 року

19.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу села Старовірівка, 19 листопада © Харківська обласна прокуратура

Наслідки обстрілу села Старовірівка, 19 листопада © Харківська обласна прокуратура
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 19 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Ударів по Харкову за добу не зафіксували. По області протягом доби під артилерійським вогнем росіян опинялися Куп’янський, Чугуївський та Ізюмський райони. У Куп’янську внаслідок обстрілу елеватору виникла пожежа. Постраждалих немає. Крім того, зазнали пошкоджень приватні домоволодіння та господарчі споруди. За добу внаслідок обстрілів Куп’янського району госпіталізовані 2 людей: 54-річна жінка та 60-річний чоловік. Обоє отримали вибухові травми та осколкові поранення, пацієнти у важкому стані.  Піротехнічні групи продовжують працювати з розмінуваннями на Харківщині (https://t.me/synegubov/4792).

Військові держави-агресора щоденно обстрілюють райони на кордоні з РФ та поруч із лінією зіткнення.

19 листопада російські військовослужбовці завдали ракетний удар по селу Старовірівка Куп’янського району: пошкоджено навчальний заклад. Попередньо, ворог обстріляв населений пункт двома ракетами типу С-300. Також окупанти не припиняють обстріли м. Куп’янськ: частково зруйновано два житлових будинки та гуртожиток навчального закладу. Внаслідок обстрілу Куп‘янського району отримали поранення 54-річна жінка та чоловік 60 років. У м. Вовчанськ Чугуївського району внаслідок ворожих обстрілів частково зруйновані приватні домоволодіння (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6798).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше двоє людей.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше дві житлових будинки, один гуртожиток навчального закладу, частково зруйновані приватні домоволодіння.

 Загалом за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 21 оперативний виїзд, з яких:  8 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожими обстрілами; 1 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 6 — інші виїзди. Пожежа, спричинена влучанням ворожих снарядів, сталася у м. Куп’янськ. На території одного з підприємств горіло насіння в силосі. Площа пожежі склала 300 кв.м.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 269 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2846).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися