MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 18 листопада 2022 року

18.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція

Вовчанськ, 29 вересня © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 18 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, у Куп’янську ворожими обстрілами пошкоджено дахи будинків та дорожнє полотно. У Вовчанську частково зруйновано житлові та господарські будівлі. Попередньо — ніхто не постраждав (https://t.me/synegubov/4789).

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи з обстеження та розмінування населених пунктів. Станом на 9:39 ранку 18 листопада працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 913,8 га. Вилучено 26292 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4219 (https://t.me/police_kh_region/13528).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом доби ворог з мінометів, танків та артилерії вів обстріл населених пунктів Куп'янського, Чугуївського та Харківського районів, що розташовані поруч з лінією зіткнення та кордом з РФ (https://t.me/synegubov/4789).

Також голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що протягом доби фактів поранення цивільних від російських обстрілів не зафіксовано (https://t.me/synegubov/4789).

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 28 оперативних виїзди, з яких: 9 — на ліквідацію пожеж; 1 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 13 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 5 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2845).

Згідно зі звітом Головного управління ДСНС України в Харківській області, пожеж, спричинених влучанням ворожих снарядів, за добу не зафіксовано. Двічі рятувальники виїздили на перевірку після ворожих обстрілів. У місті Куп’янськ ворожий снаряд потрапив у дорожнє полотно, пошкодивши його. А у місті Вовчанськ обстрілами пошкоджено або зруйновано щонайменше 5 приватних домоволодінь. Обійшлося без постраждалих і пожеж (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2845).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 228 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2845).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися